Buradasınız

Mükellef Ziyaretlerimiz

Mükellef Ziyaretlerimiz

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden Trakya Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Ziyaret Edildi.  

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden Trakya Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş., 30.03.2018 tarihinde Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Abdullah COŞKUNER ve yöneticilerimiz  tarafından ziyaret edilerek, 2016 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere gönderilen, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi,  Trakya Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.'nin Finans Müdürü Alexander Kulıkov'a sunulmuştur.

İlimiz Gelir Vergisi Rekortmenlerinden Sayın Celal ÖĞÜCÜ Ziyaret Edildi.  

İlimiz Gelir Vergisi Rekortmenlerinden Sayın Celal ÖĞÜCÜ, 28.03.2018 tarihinde Grup Müdürümüz İbrahim KOÇ ve Çorlu Vergi Dairesi Müdürü Bedrettin TEPE  tarafından ziyaret edilerek, 2016 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok gelir vergisi veren mükelleflere verilmek üzere gönderilen, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi,  kendisine sunulmuştur.

 

İlimiz Gelir Vergisi Rekortmenlerinden Sayın Mustafa TOPTAL Ziyaret Edildi.   

İlimiz Gelir Vergisi Rekortmenlerinden Sayın Mustafa TOPTAL, 27.03.2018 tarihinde Grup Müdürümüz İbrahim KOÇ ve Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürü Cengiz KILIÇ tarafından ziyaret edilerek, 2016 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok gelir vergisi veren mükelleflere verilmek üzere gönderilen, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi,  kendisine sunulmuştur.

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden YKK Metal ve Plastik Ür.San. ve Tic. A.Ş. Ziyaret Edildi.   

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden YKK Metal ve Plastik Ür.San. ve Tic. A.Ş., 27.03.2018 tarihinde Grup Müdürümüz İbrahim KOÇ ve Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürü Cengiz KILIÇ tarafından ziyaret edilerek, 2016 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere gönderilen, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi, YKK Metal ve Plastik Ür.San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cezmi BAYKAL'a sunulmuştur.

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden VİBRACOUSTİC Çerkezköy Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Ziyaret Edildi.  

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden VİBRACOUSTİC  Çerkezköy  Otomotiv Sanayi  Ve Ticaret A.Ş., 27.03.2018 Grup Müdürümüz İbrahim KOÇ ve Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürü Cengiz KILIÇ tarafından ziyaret edilerek, 2016 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere gönderilen, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi, VİBRACOUSTİC  Çerkezköy  Otomotiv Sanayi  Ve Ticaret A.Ş. Finans Müdürü Sayın Özgür GÜLTEKİN'e sunulmuştur.